Víkendový seminář „Být ženou. Být sama sebou.“ se Susu Grunenberg (DE) a Markétou Hrabalovou (CZ)

Datum a čas: 02.02.2019 - 03.02.2019 10:00 - 17:00


Srdečně vás zveme na víkendový seminář věnovaný ženám a ženství.

„Být ženou. Být sama sebou.“ Tančit a žít archetypy žen a bohyň.

V semináři se navrátíme ke zdrojům našich ženských sil a energií. Vytvoříme chráněný a posvátný prostor, ve kterém společně podpoříme naše ženství. V tanci prožijeme různé aspekty, které jsou součástí nás žen. Přirozeně a intuitivně navážeme kontakt s našimi původními silami uvnitř nás.

Tyto původní síly jsou archetypální a tvoří součást našeho kolektivního nevědomí. V tanci je vyneseme na světlo, prožijeme a vyjádříme, abychom je mohli vědomě žít. S láskou je obejmeme a přivítáme jako součást kreativní a léčivé cesty k sobě samé.

Jsem žena a jsem bohatá. Celý vesmír je mou součástí.

Bojovnice: schopnost prosadit se – nezávislost – síla

Milenka: krása – oddání se – smyslnost – svůdnost

Matka: výživa – péče – velkorysost – trpělivost

Léčitelka: přírodní síly – rituály – magie

Moudrá žena: zkušenost – moudrost – přijetí

Dovol si být ženou. Dovol si být sama sebou. Vzpomeň si na to, kdo jsi a vyživ toto esenciální a hluboké propojení s nevysychající studnou bohatství.

Propojme se společně, abychom posílily naše ženství. Dopřejme si v pospolitosti vzájemnou útěchu, podporu a lásku. Oslavme život tancem v procesu transformace sebe sama.

Seminářem vás budou společně provázet 2 ženy: Susu Grunnenberg a Markéta Hrabalová.

Susu žije a pracuje v Berlíně. Je umělkyně, terapeutka a výjimečná lektorka Biodanzy. S Biodanzou má dlouholeté zkušenosti z pravidelných lekcí v Berlíně nebo specializovaných tematických seminářů. V její terapeutické praxi pracuje převážně s metodou Somatic Experiencing (SE).

 

Markéta žije a pracuje v Praze. Pravidelné lekce a semináře Biodanzy vede bezmála 5 let. Archetypy a mýty patří k zájmům. Zabývá se svým osobním rozvojem a poznáním mnoho let a mimo jiných absolvovala výcvik „Probuzené ženství“.

 

Seminář bude probíhat v češtině a angličtině.

Kdy: 2. – 3. února 2019, sobota 10 – 18, neděle 10 – 17, Kde: Studio Itaka, Korunní 35, Praha 2

Cena: 2.700 Kč do 10. ledna 2019, poté cena 3.200 Kč. Vaše místo bude rezervovováno při registraci a uhrazení zálohy ve výši 1.000 Kč na č.ú. 2001188171/2010.

Pokud budete potřebovat pomoci s ubytováním, rády vám poradíme.

Místo konání
Studio Itaka mapa není k dispozici

Rezervace:


2019-01-03T13:42:55+00:00