Víkendový seminář na téma IDENTITA, EROS, DIVERZITA – Antonio Sarpe (BRA)

Víkendový seminář na téma IDENTITA, EROS, DIVERZITA – Antonio Sarpe (BRA)

Datum a čas: 14.07.2017 - 16.07.2017 Celý den


Lidská identita je tajemství, které se projevuje ve vztahu každého člověka ke světu kolem něho. Biodanza zintenzivňuje toto objevování tím, že propaguje hlubší integraci každého z nás sám se sebou, jeden s druhým a s vesmírem jako celkem. Také pomáhá vytvářením obohacujícího prostředí.  
 
Eros je řecké jméno pro lásku, pocit, který se táhne naší celou existencí a vede nás na cestě sebe-objevování, žití, milování a učení. 
 
Rozdílnost nás zve k otevírání se způsobům sebevyjádření naší identity a způsobu života. 
 
Termín: 14.-16. července 2017 (příjezd pátek 17:30, odjezd neděle 16:00)
Místo: Kubasova chalupa (www.kubasovachalupa.cz), Sudislav nad Orlicí 11, Orlické hory
Cena lektorné:  3.500,-Kč při přihlášení a platbě do 1.6.2017  poté je cena 3.900,- Kč (platí se předem na účet)
Cena ubytování a strava: 1.250,- Kč (platí se v hotovosti na místě, doklady vám vystaví majitel chalupy a paní kuchařka)
Pozn: nabízíme kvalitní vegetariánskou stravu, ubytování na vícelůžkových pokojích, společné sociální zařízení. Pá-ne, začínáme v pátek večeří a končíme v neděli obědem. Automaticky s vámi počítáme i na ubytování a stravu. V případě speciální diety, nám dejte vědět dopředu.
 
Seminář bude probíhat ve španělštině a bude tlumočen do češtiny. 
 
Registrace na seminář: ZDE
  
Antonio Sarpe

Antonio Sarpe je Brazilec narozený v Rio de Janeiru. V mládí se zajímal o sporty, hudbu, tanec, divadlo a terapie tělem. S Biodanzou se poprvé dostal do kontaktu v roce 1980, kdy začal navštěvovat pravidelné týdenní lekce. Absolvoval školu pro učitele Biodanzy v Rio de Janeiru v roce 1984. 

V roce 1990 začal spolupracovat ze školou v Riu, vedenou Marií Adelou Cremonovou, nejprve byl členem týmu a pak se stal i ředitelem školy.  

Založil radu facilitátorů Biodanzy v Riu, která organizovala specializované kurzy a podporovala metodologické vylepšování a touhu po kontinuálním vzdělávání. 

V roce 1998 poprvé přijel do Evropy do německé školy a na Evropský kongres Biodanzy ve Švýcarsku. Od té doby začal v Evropě pracovat pravidelně, stejně jako v dalších školách Biodanzy po světě. Zejména ho to od roku 2002 táhlo do Portugalska, kde spolupracoval na několika projektech. 

V roce 2004 mu Rolando Toro udělil povolení založit školu Biodanzy v Portu na severu Portugalska. V roce 2008 se navíc stal ředitel i lisabonské školy. Rozhodl se přestěhovat do Portugalska a plně se věnovat vedení školy a šíření Biodanzy v zemi.

Antonio je klinický psycholog se specializací na bioenergetickou terapii, Reichovu terapii, systemickou rodinou terapii, lékařská a psychosomatická psychologie. 

Je koordinátorem Biodanza výzkumného centra pro cvičení a hudbu, které je součástí Mezinárodní biocentrické organizace (IBF). Je také ředitel portugalských škol v Lisabonu a Portu.

Velmi se věnuje projektu s názvem „Kontinuální vzdělávání pro facilitátory Biodanzy“, kde zužitkovává své 28 leté zkušenosti s vedením Biodanzy. Organizuje program tzv. „Progresivní radicalizace“, který vytvořil před 15 lety v Riu a od té doby ho šíří mezi lektory Biodanzy  v Portugalsku, Holandsku, Rakousku, Španělsku, Německu, Francii, Brazílii, Venezuele a v Izraeli. 

 

Místo konání
Sudislav nad Orlicí