Vivencie s Antoniem Sarpe (BRA) na téma: Umění žít, milovat a být šťastný

Vivencie s Antoniem Sarpe (BRA) na téma: Umění žít, milovat a být šťastný

Datum a čas: 22.11.2019 20:00 - 22:00


Biodanza je založena na biocentrickém principu, který staví život do centra. Během tance v Biodanze probouzíme naše životně důležité potenciály, jako je radost, potěšení, lidské vazby a harmonie. Tento večer je pozváním k tomu, dát život na první místo a spojit se v tanci s vitálním  nevědomím. Jste srdečně zváni tančit tak, abychom se naučili umění žít, milovat a být šťastný!

Večerem nás bude provázet Antonio Sarpe. 

Antonio pochází z Brazílie a Biodanzu vede přibližně 30 let. V roce 1990 začal spolupracovat s Biodanza školou v Rio de Janeiru, jejíž vedení po nějaké době převzal. Asi 20 let je činný v Evropě, kde založil Biodanza školu v Portugalsku a významně se podílel a dále podílí na rozšíření Biodanzy jak v Portugalsku, tak dalších zemích v Evropě.

Je klinický psycholog se specializací na bioenergetickou terapii, Reichovu terapii, systemickou rodinou terapii, lékařskou a psychosomatickou psychologii. Zároveň je koordinátorem Biodanza výzkumného centra pro cvičení a hudbu, které je součástí Mezinárodní biocentrické federace (IBF).

Velmi se věnuje projektu s názvem „Kontinuální vzdělávání pro facilitátory Biodanzy“, které je podporou pro lektory Biodanzy v mnoha zemích.

Jste srdečně zváni zažít jedinečné provázení Antonia během tohoto otevřeného večera.

Lekce se koná v Taiji Akademii, Polská 2400/1a, Praha 2, 3. patro budovy TJ Sokol Vinohrady od 20 do přibl. 22 hod. Cena je 400 CZK, platba je na místě v hotovosti. Lekce bude probíhat ve španělštině a bude tlumočena do češtiny.

Rezervace místa pouze mailem: na info@biodanzaskola.cz . Rezervace je nutná.

Místo konání
Taiji Akademie