Cyklus 3 Vivencií na téma „JÁ, TY, MY“. Vivencie I/III: „Já jsem já a ty jsi ty“ s Anetou Končulovou

Cyklus 3 Vivencií na téma „JÁ, TY, MY“. Vivencie I/III: „Já jsem já a ty jsi ty“ s Anetou Končulovou

Datum a čas: 28.04.2019 18:30 - 21:00


Cyklus 3 Vivencií na téma „JÁ, TY, MY“. Jedná se o prodloužené Vivencie, které na sebe volně navazují. Konají se vždy v neděli večer od 18:30 – 21 hod. v Praze. Večery vás budou provázet Aneta Končulová a Markéta Hrabalová.

28. 4. 2019 Vivencie na téma „Já jsem já a ty jsi ty“ s Anetou

19. 5. 2019 Vivencie na téma „Skrze tebe poznávám sebe“ s Markétou

16.6. 2019 Vivencie na téma „Když já a ty jsme my – o smyslnosti, touze a vášni“ s Anetou & Markétou

 

„Já jsem já a ty jsi ty“

Kdo jsem já? Jak se měním, když se objevíš ty?

Zveme vás na taneční cestu poznávání sebe sama. Díky přirozenému pohybu a kontaktu s ostatními se propojíme s naší skutečnou podstatou. V tanci probudíme radost ze života, užijeme si pohyb těla a posílíme naši schopnost vyjádřit se. Prohloubíme svůj cit a vnímání a dotkneme se samotné podstaty našeho bytí a existence. 

Tento večer tě podpoří v tom, abys v životě mohl/-a kráčet svou cestou a být sám sebou bez ohledu na to, co si o tobě myslí ostatní. Uvolníme svazující očekávání od sebe sama a porovnávání se s druhými. Nechť nám jsou druzí inspirací, ale ne konkurencí.

Večer vede Aneta Končulová.

 

PRAKTICKÉ INFORMACE A PŘIHLAŠOVÁNÍ

Místo konání: Taneční škola Ivy LangerovéŠtorchova 5, Praha 8 – Libeň. (pozn. zastávka tramvaje Libeňský most, možnost parkování).

Přihlásit se můžete jak na cyklus 3 Vivencií, tak na jednotlivé lekce zvlášť. Pro přihlášení zašlete mail na: p.barny@post.cz nebo se registrujte zde. 

Při účastni na všech třech večerech je celková cena 990 Kč. V tomto případě prosím zaplaťte společně s registrací celou částku předem na účet: 2901551837/2010 (do poznámky uveďte své jméno a 3 lekce). 

Cena za samostatný večer je: 400 Kč. V tomto případě není třeba posílat platbu předem. Platba je v hotovosti na místě před začátkem (rezervace místa je nutná).

Místo konání
Taneční škola Ivy Langerové