Cyklus 3 Vivencií na téma „JÁ, TY, MY“. Vivencie II/III: „Skrze tebe poznávám sebe“ s Markétou

Cyklus 3 Vivencií na téma „JÁ, TY, MY“. Vivencie II/III: „Skrze tebe poznávám sebe“ s Markétou

Datum a čas: 19.05.2019 18:30 - 21:00


Cyklus 3 Vivencií na téma „JÁ, TY, MY“. Jedná se o prodloužené Vivencie, které na sebe volně navazují. Konají se vždy v neděli večer od 18:30 – 21 hod. v Praze. Večery vás budou provázet Aneta Končulová a Markéta Hrabalová.

28. 4. 2019 Vivencie na téma „Já jsem já a ty jsi ty“ s Anetou

19. 5. 2019 Vivencie na téma „Skrze tebe poznávám sebe“ s Markétou

16.6. 2019 Vivencie na téma „Když já a ty jsme my – o smyslnosti, touze a vášni“ s Anetou & Markétou

 

„Skrze tebe poznávám sebe“

Ve spojení s naším srdcem a citem můžeme zahlédnout krásu a bohatství druhého. Tento večer je pozváním k tomu vidět, cítit a naslouchat druhému. V tanci se naladíme na své srdce, abychom v kontaktu s ním dokázali vnímat a přijímat druhé s pochopením a láskou. Tento večer posílíme vědomí toho, že cesta každého z nás je jiná. Dotkneme se tolerance a respektu a vzájemně si poskytneme podporu, abychom mohli rozvinout náš jedinečný potenciál.

Večer vede Markéta Hrabalová.

 

PRAKTICKÉ INFORMACE A PŘIHLAŠOVÁNÍ

Místo konání: Taneční škola Ivy LangerovéŠtorchova 5, Praha 8 – Libeň. (pozn. zastávka tramvaje Libeňský most, možnost parkování).

Přihlásit se můžete jak na cyklus 3 Vivencií, tak na jednotlivé lekce zvlášť. Pro přihlášení zašlete mail na: p.barny@post.cz nebo se registrujte zde. 

Při účastni na všech třech večerech je celková cena 990 Kč. V tomto případě prosím zaplaťte společně s registrací celou částku předem na účet: 2901551837/2010 (do poznámky uveďte své jméno a 3 lekce). 

Cena za samostatný večer je: 400 Kč. V tomto případě není třeba posílat platbu předem. Platba je v hotovosti na místě před začátkem (rezervace místa je nutná).

Místo konání
Taneční škola Ivy Langerové