Jednodenní seminář v Praze na téma VNITŘNÍ ROZKVĚT – Jan Obrtel (DE) & Markéta Hrabalová (CZ)

Jednodenní seminář v Praze na téma VNITŘNÍ ROZKVĚT – Jan Obrtel (DE) & Markéta Hrabalová (CZ)

Datum a čas: 22.04.2017 Celý den


 

Co je důležité pro to, abys rozkvetl? Na co čeká Tvé srdce, aby se mohlo zcela otevřít životu? Během tohoto semináře vytvoříme prostor bezpečí a podpory, ve kterém se můžeš přirozeným způsobem vyživit a rozkvést. V tanci se dostane do pohybu nejen tělo, ale nastane i jemný pohyb duše, při němž budeš moci rozvinout svůj jedinečný potenciál. Rozpusť své vnitřní blokády stejně přirozeně, jako když taje sníh v jarním slunci.

Biodanza znamená v překladu „Tanec Života“.  Tanec nás v Biodanze spojuje s naší pravou podstatou, probouzí v nás radost a živost a pozitivně ovlivňuje naše duševní i tělesné zdraví. Biodanza nás citlivě vede k větší vnímavosti, jak sebe, tak i druhých. Je to poezie lidského setkávání. Jedná se o celostní systém pocházející z Jižní Ameriky, který si získává stále více příznivců po celém světě.

Seminář povedou společně Jan Obrtel (DE) a Markéta Hrabalová (CZ). 

Jan vede Biodanzu v Berlíně, pracuje jako taneční terapeut na klinikách pro duševně nemocné a seniory. Vede sociální tréninky, divadelní projekty a jógu pro děti.(www.biodanza-berlin.com)

 

Markéta se zabývá osobním rozvojem a poznáváním několik let. Výcvik Biodanzy absolvovala v Berlíně a dnes v Praze vede 3 roky pravidelné lekce Biodanzy v Praze. 

 

Sobota 22.4.2017 od 10:00 do 18:00 hod.
Vstupné: 1.000 Kč při přihlášení a uhrazení zálohy 500 Kč do 12.4.2017 na č.ú. 2001188171/2010, poté je cena 1.400 Kč
Místo konání: Studio Karlovka, Karlova ul. 25, Praha 1, 2. patro

Místo konání
Karlovka

Rezervace:

Rezervace jsou uzavřeny.