Jednodenní seminář na téma: Alchymie elementů

Jednodenní seminář na téma: Alchymie elementů

Datum a čas: 09.09.2017 10:00 - 18:00


Oheň, Voda, Vzduch a Země jsou základní síly Vesmíru. Živly jsou odedávna pro nás lidi symboly pro určité energie, ovlivňují nás a řídí náš život.

OHEŇ reprezentuje intenzitu a vášeň, sílu proměny a umění tvořit. VODA v sobě nese sílu proměnlivosti, rozpuštění a očisty. Element vody v našem životě ztvárňuje citlivost, smyslnost a flexibilitu. ZEMĚ znamená váhu, konsistenci a schopnost přijímat. Dává nám stabilitu, výživu a zároveň je to element, ze kterého vzkvétá život. Symbolický význam pro VZDUCH přináší lehkost, fantazii, sny, umožňuje nám vidět věci shora. Vzduch je dech  života.

Každý člověk v sobě tyto elementy nese a u každého se projevují v různé intenzitě. Důležité je, abychom je integrovaly všechny a nalezli mezi nimi soulad.

Během toto semináře v tanci postupně procítíme sílu všech čtyř elementů. Budeme vnímat jejich yinovou i yangovou esenci.  Skrz tanec a pohyb je uvedeme díky našemu tělu do rovnováhy. Ta pak může být snadněji přenesena do našeho každodenního života, aby i ten byl v rovnováze. 

Pro tento seminář není potřeba předchozích zkušeností s Biodanzou. Vítáni jsou všichni, kdo mají chuť  tančit a rozvíjet se.

Rezervace na seminář je nutná předem. 

Vstupné: 900 Kč při přihlášení a uhrazení zálohy 500 Kč do 20.8.2017 na č.ú. 2001188171/2010, poté je cena 1.300 Kč.

 

 

Místo konání
Karlovka

Rezervace:

Rezervace jsou uzavřeny.