Jednodenní seminář na téma BOHATSTVÍ POCITŮ, Jan Obrtel (DE) & Markéta Hrabalová (CZ)

Jednodenní seminář na téma BOHATSTVÍ POCITŮ, Jan Obrtel (DE) & Markéta Hrabalová (CZ)

Datum a čas: 10.02.2018 10:00 - 18:00


Během všedního dne a během života prožíváme nejrozmanitější pocity. Někdy si je ani neuvědomujeme, jindy o nich víme a nevěnujeme jim pozornost. Nebo si je naopak uvědomíme a hledáme poselství, které pro nás mají.

Často je však automaticky posuzujeme, jestli jsou dobré nebo špatné, příjemné nebo nepříjemné. Kdo je ten, kdo rozhoduje, jestli jsou to pocity dobré nebo špatné? Jaký příběh je skryt za pocitem, který právě prožíváme? Je to právě často tento příběh, se kterým se pocit pojí, který toto ovlivňuje.

Během semináře BOHATSTVÍ POCITŮ se dotkneme nejrůznějších pocitů a nahlédneme na ně jinak – nově. Bez minulosti a příběhu. V přítomném okamžiku si je dovolíme prožít a vyjádřit.

A tak se nám možná podaří uvidět a pocítit posvátnost, kterou má smutek. Vnímat a prožít žhnoucí žár zlosti nebo se ponořit se do tiché a klidné radosti. Cítit doširoka otevřený prostor lásky, který přijímá vše takové jaké je. Který umožňuje prožít a vnímat pocity v novém světle – s vnitřním bohatstvím a hloubkou.

Jste srdečně zváni cítit a vyjádřit své pocity v tanci a pohybu!

Těší se na Vás Jan Obrtel a Markéta Hrabalová, kteří společně seminář povedou.

Jan Obrtel

Jan má více než desetileté zkušenosti s Biodanzou. V současnosti vede pravidelné kurzy Biodanzy v Berlíně, kde od roku 2009 pracuje jako taneční terapeut na klinikách pro duševně nemocné a domovech pro seniory. Vede sociální tréninky, divadelní projekty a jógu pro děti. (www.biodanza-berlin.com)

 

Markéta Hrabalová

Markéta se zabývá osobním rozvojem a poznáváním řadu let. S Biodazou má 8 let zkušeností a výcvik Biodanzy absolvovala v Berlíně. Vede pravidelně Biodanzu v Praze od roku 2014. (www.biodanzapraha.cz)

 

Seminář proběhne v češtině, případně s překladem do angličtiny nebo němčiny.

Kapacita je 20 účastníků.

Cena semináře: 1.250 Kč při registraci a uhrazení zálohy ve výši 500 Kč na č.ú. 2001188171/2010 do 1.2.2018. Poté je cena 1.350 Kč. 

 

 

 

Místo konání
Karlovka

Rezervace:

Rezervace jsou uzavřeny.