ZRUŠENO – Víkendový seminář v Praze „TANČÍM ~ TVOŘÍM ~ ŽIJU“

ZRUŠENO – Víkendový seminář v Praze „TANČÍM ~ TVOŘÍM ~ ŽIJU“

Datum a čas: 27.04.2024 - 28.04.2024 10:00 - 17:30


Seminář se NEKONÁ. Nový termín bude na podzim 2024.

Nech se inspirovat životem a otevři se tvořivosti. Rozviň a žij své potenciály.  

Na jaře 🌷, kdy se příroda probouzí můžeš vidět, jak rozmanitý a tvořivý život je. Stejně tak rozmanitý, pestrý a tvořivý je každý člověk. Každý v sobě nese kreativní potenciál a má své talenty.  Záleží jen na něm samotném, zda se rozhodne pustit své pochyby, důvěřovat svým nápadům a otevře se novému a neznámému. Rolando Toro, zakladatel Biodanzy, řekl, že kreativita nesouvisí s myslí, ale je životem samotným. My sami jsme poselstvím, tvůrcem i dílem. 

Víkendový seminář Biodanzy „TANČÍM ~ TVOŘÍM ~ ŽIJU“ je příležitostí k nalezení svých vlastních potenciálů a jejich vyjádření. V tanci budeme rozpoznávat své jedinečné aspekty a bohatství, které světu přinášíme. Společně podpoříme jedinečnost a krásu každého z nás.  Budeme prozkoumávat naše nitro a pohybem vyjadřovat sami sebe. 

Tento seminář je pozvánkou k tomu, dovolit si BÝT SÁM SEBOU. 

Vezmi iniciativu a utvářej tvou vlastní cestu. Není důležité, jaký bude výsledek, důležité je, že rosteš a tvoříš. 

Jsi srdečně zván ❤️.

BIODANZA je metoda, která pochází z jižní Ameriky, odkud se postupně rozšířila do celého světa. „Pracuje“ s prožitkem v tanci a má blahodárný vliv na mentální, duševní i fyzické zdraví člověka. Přináší člověku pochopení a dokáže proměnit jeho život. Základem Biodanzy je 5 linií lidského potenciálu – vitalita, sexualita, kreativita, afektivita a transcendence. Během tohoto semináře nás bude v tanci doprovázet převážně linie kreativity, nicméně zastoupeny budou všechny linie. 

Člověk nemusí být umělcem, aby mohl tvořit. Stačí se „pustit“ a dovolit, at’ tvořivá síla promlouvá skrze něj. 

„Kreativní proces je proces oddání se, není to proces kontroly.“ Bruce Lee

PRAKTICKÉ INFORMACE O SEMINÁŘI

⏰ KDY: 27 – 28. dubna 2024 | sobota 10 – 19 hod., neděle 10 – 17:30 (18 hod) | pauza na oběd 2 hod. Příchod & registrace na místě v sobotu od 9:30. 

🏠 KDE: Studio Itaka, Korunní 35, Praha 2. www.studioitaka.cz

Studio je ca. 7-10 minut chůze od stanice metra Náměstí Míru, přímo naproti stanice tramvaje Šumavská. Pokud pojedete autem, tak je možné najít nedaleko placené zóny parkování.

🙋🏻‍♀️ KDO: Seminářem provází MARKÉTA HRABALOVÁ, zkušená lektorka Biodanzy a spoluzakladatelka Biodanza školy v České republice.  

Markéta tančí Biodanzu od roku 2010. Poznala ji v Německu, kde v letech 2011-2013 absolvovala výcvik. Od roku 2014 vede lekce Biodanzy, následně od roku 2017 semináře Biodanzy převážně v Praze, občasně v jiných městech nebo v zahraničí. V roce 2019 spoluzaložila v České republice výcvik pro budoucí lektory, který od té doby vede. www.biodanzaskola.cz 

💰 CENA:  3.400 Kč do 31. 3. 2024 | poté 3.900 Kč | Cena pro 2 osoby: 6.600 Kč

Odesláním přihlášky vzniká nezávazná 5️⃣ DENNÍ REZERVACE. Vaše místo bude závazně rezervováno po uhrazení zálohy ve výši 2.000 Kč | účet 2001188171/2010, variabilní symbol: 240427, do poznámek uveďte: Biodanza – jarní seminář a jméno a příjmení přihlášené osoby.

🚫 Storno podmínky: 10 dní a více před akcí – záloha Vám bude vrácena v plné výši. později 50%, 3 dny a méně je záloha nevratná. Můžete ji převést na jiného účastníka, který se tohoto semináře namísto vás může účastnit.

🧥 CO SEBOU: pohodlné oblečení na tanec, láhev na vodu nebo termosku (ve studiu je rychlovarná konvice), doporučuji i deku. Ve studiu je k dispozici sprcha.

👫🏼👭🏻👬 PRO KOHO JE SEMINÁŘ URČEN: seminář je otevřen veřejnosti a je určen pro všechny, kdo se chtějí rozvíjet a růst. Zkušenosti s Biodanzou jsou vítány nejsou však podmínkou.

🌼 DALŠÍ: V okolí jsou restaurace i kavárny ☕️ nebo si vlastní oběd můžete pohodlně sníst i ve studiu. Přespání ve studiu Itaka není možné.

❓ Zajímá Vás něco dalšího o semináři nebo Biodanze❓ Napište mi: mail marketa@biodanzapraha.cz nebo zprávu na 734 123 704. 

Místo konání
Studio ITAKA