Seminář v PRAZE: Biodanza a HLAS

Seminář v PRAZE: Biodanza a HLAS

Datum a čas: 01.12.2023 - 02.12.2023 18:30 - 18:00


Hlas v Pohybu & Pohyb v Hlasu.

Hlas hraje v našem životě velmi důležitou roli. Již od narození slyšíme kolem hlasy a jsme velmi vnímaví na tonalitu i pozici hlasu.  

 

Tento seminář je pozvánkou obohatit prožitek Biodanzy o HLAS. Stejně tak, jako nejde o to „umět tančit“, tak také nejde o to „umět zpívat“.

 

Jde o propojení prožitku při tanci s hlasem, který přichází zevnitř. Hlas je projevem našeho vnitřního světa, který přichází z hloubky uvnitř nás a vyjadřuje naše pocity. Naslouchat svému hlasu i hlasům ostatních je v Biodanze jako klepat na dveře našeho srdce. 

 

Během semináře se prostřednictvím tance a hlasu, jako hudebního zvuku propojíme prožitkem. Spojíme se s vibrací hlasu, která léčí, pulzaci, která obklopuje, proniká a rozpouští. 

 

Přijď začít pohyb, píseň, tanec života a umění být. Dovol, at’ tvé tělo zpívá. Stačí se jen otevřít tomuto prožitku. 

 

Přijď propojit pohyb a hlas. 

 

Tento seminář je určen pouze pro ty, kteří mají zkušenosti s Biodanzou. Není vhodný pro „Biodanza začátečníky“.  

 

Seminářem provází: Markéta Hrabalová, zkušená lektorka Biodanzy a zakladatelka Biodanza školy Česká republika

 

Video-pozvánka na seminář: LINK

 

Kde: Studio Itaka, Korunní 35, Praha 2. Studio je ca. 7-10 minut chůze od stanice metra Náměstí Míru, přímo naproti stanice tramvaje Šumavská. Studio Itaka má velmi příjemnou atmosféru, k dispozici je sprcha, dámské i pánské šatny, příjemné posezení v předsálí. Taneční sál je prostorný s denním světlem a kvalitní dřevěnou podlahou. (pozn. Ve studio během semináře bohužel není možné přespat).


Kdy: pátek 1. prosince 18:30 – 21:00, sobota 2. prosince 10 – 18 hod. Pauza na oběd 2 hodiny.

 

Cena: 1.990 Kč.

Odesláním přihlášky vzniká nezávazná 3 denní rezervace. Vaše místo bude závazně rezervováno po uhrazení zálohy ve výši 1.000 Kč | účet 2001188171/2010, variabilní symbol: 231101, do poznámek uveďte: Biodanza a hlas a jméno a příjmení přihlášené osoby.

 

Storno podmínky: 10 dní a více před akcí – záloha Vám bude vrácena v plné výši | později 50% | 3 dny a méně je záloha nevratná. Můžete ji převést na jiného účastníka.

 

Zajímá Tě něco dalšího o semináři nebo Biodanze? Napiš mi: marketa@biodanzapraha.cz nebo zavolej 734 123 704.

 

Místo konání
Studio ITAKA