ZRUŠENO (seminář se nekoná) – SÍLA TOUHY s Antoniem Sarpe (Brazílie)

ZRUŠENO (seminář se nekoná) – SÍLA TOUHY s Antoniem Sarpe (Brazílie)

Datum a čas: 21.11.2020 - 22.11.2020 10:00 - 18:00


“Vědět, co v životě chceme je základní součást naší identity. Pokud chceme něco intenzivně, stáváme se naší touhou – když chceme milovat, stáváme se láskou. Touha ovlivňuje naše bytí. ” Rolando Toro, zakladatel Biodanzy.
 
Touha se rodí z jádra naší identity. Pokud doopravdy chceš, aby tvá identita byla naplněna, proměň sám sebe do této touhy, vtěl svou touhu. Ne pouze na kognitivní úrovni, ale na úrovni těla, ve své vnitřní dimenzi. 

Tradičně se učíme obávat se našich tužeb, vnímat je jako zdroje bolesti a frustrace. Pro Biodanzu je touha hvězdou, která nás vede v temných nocích. Vede naši existenci ne pouze k okamžité radosti a potěšení, ale také k cestě realizace, naplnění a štěstí.
 
 
Workshop povede Antonio Sarpe z Brazílie.

Antonio Sarpe je Brazilec narozený v Rio de Janeiru. V mládí se zajímal o sporty, hudbu, tanec, divadlo a terapie spojené s tělem. S Biodanzou se poprvé dostal do kontaktu v roce 1980 a následně absolvoval školu pro učitele Biodanzy v Riu. 
V roce 1998 poprvé přijel do Evropy, kde od té doby začal pravidelně s Biodanzou pracovat. V roce 2004 založil školu Biodanzy v Portu na severu Portugalska. V roce 2008 se navíc stal ředitelem školy v Lisabonu.
Dnes se intenzivně věnuje projektu s názvem “Kontinuální vzdělávání pro facilitátory Biodanzy“, kde zužitkovává své více než 30 leté zkušenosti s vedením Biodanzy. Organizuje program tzv. “Progresivní radikalizace”, který vytvořil před 15 lety v Riu a od té doby ho šíří mezi lektory Biodanzy v mnoha zemích po Evropě i po světě.

Antonio je klinický psycholog se specializací na bioenergetickou terapii, Reichovu terapii, systemickou rodinnou terapii, lékařskou a psychosomatickou psychologii.
 
Víkendový seminář: se uskuteční 21. – 22. listopadu 2020 v Praze
Čas: So 10 – 19, Ne 10-18
Lokalita: Taiji Akademie, Polská 2400/1a, 120 00 Praha 2, 3. patro budovy TJ Sokol
Cena semináře: 4.200 Kč do 31.10. 2020, poté 4.500 Kč. (3.900 Kč – pro studenty Biodanza školy).
 
Seminář bude ve španělštině a bude tlumočen do češtiny.
 
Registrace pouze mailem na: info@biodanzaskola.cz. Pošlete e-mail se svými kontaktními údaji (jméno, tel, e-mail). Napište i jaké máte zkušenosti s Biodanzou. Prosíme o uhrazení celé částky na účet č. 2501717690/2010 – do poznámky uveďte své jméno a heslo “Antonio”. 
 
Seminář není vhodný pro úplné Biodanza začátečníky. Doporučujeme alespoň minimální zkušenost s Biodanzou (týdenní lekce, 1 denní workshop, festival apod.).
 
Organizátorem akce je Biodanza škola s.r.o. www.biodanzaskola.cz