Víkendový seminář CESTA DO SRDCE TRANSU, Philippe Lenaif (Belgie)

Víkendový seminář CESTA DO SRDCE TRANSU, Philippe Lenaif (Belgie)

Datum a čas: 16.03.2018 - 18.03.2018 0:00


Tančit v transovním stavu nám pomáhá osvobodit naši duši z vězení ega. Umožňuje nám propojit se s božstvím uvnitř nás a dovoluje nám prožít jiné dimenze. Trans nás přivádí do kontaktu s těmi dimenzemi nás samých, které pulzují významnou život-darující energií. Také nám umožňuje jít za naše omezující identifikace.

Slovo trans etymologicky pochází z latinského “transire” – transit, transport, přechod z jednoho stavu do druhého. Běžný význam je “změna stavu vědomí”. Stádia “upadání do transu” nebo “vstupování do transu” se vztahují k psycho – fyziologickému mechanismu, ve kterém člověk odevzdává sebe určitým externím či interním podmínkám, aby vstoupil do jiného stavu vědomí. 

Praktikování transu je univerzální a “jednoduše” odpovídá na naši přirozenou možnost tvarovat fungování našeho vědomí a nervového systému. Transovní stavy jsou vždy doprovázeny neurovegetativními a kinestetickými změnami. Trans je doprovázen změněnými stavy vědomí, které mohou být lehké i hluboké, jemné nebo intenzivní, mírumilovné nebo vitální, sebejisté nebo nahánějící strach…

V bezpečném prostředí Biodanzy můžeme prožít různé formy transu a vychutnat si všechny jeho přínosy, pokud se tanečník cítí jistě a odevzdá se volání své duše. Během tohoto workshopu budeme objevovat jemnější i hlubší typy transu. 

 

Philippe Lenaif

Philippe je původně inženýr, více než 30 let pracoval jako projektový manažer ve velké mezinárodní společnosti. Absolvoval výcvik v psychoanalýze, Eriksonově hypnóze. Je NLP Master Practitioner a ředitel školy Biodanzy v Soignies. Workshopy Biodanzy a šamanské ceremonie vede už více než 20 let. Phillippe je také hudebník a zpěvák, byl iniciován jako Posvátný perkusionista v mediální tradici Umbanda v Brazílii. Je to expert na změněné stavy vědomí a šamanské léčení.  V současnosti se zabývá vývojem posvátného léčivého tance Mahorikatan.

Je to autor tří knih o šamanismu a právě vydal své druhé CD “Oceány a andělé” – více informací a nahrávky k poslechu na www.coregane.org

Organizační informace: 

Seminář se koná na polosamotě Buchov (www.buchov.cz)  Adresa: Buchov 3, 257 01 Postupice. Centrum leží 60 km od Prahy, autem přibl. 50 min.

Začátek semináře je v pátek v 18h a konec v neděli odpoledne (přesný čas ukončení záleží na vývoji víkendu – cca mezi 14 – 17hod). První jídlo je večeře v pátek a poslední společné jídlo je oběd v neděli. 

Příjezd a registrace v pátek 17 – 18hod. Od 18 hod je večeře. V 19:30 začínáme program.

Cena za seminář: 3.500 Kč (při registraci a platbě do 9. února), poté 3.900,- Kč (platí se předem na účet). Cena za ubytování a stravu: (platí se v hotovosti na místě) – 1.400,- Kč (při spaní na posteli) a 1.200,- Kč (při spaní na matraci). Přednostně ubytováváme na pokojích a postelích a poté na matracích. Sociální zařízení je společné. 

Přihlásit se můžete ZDE.

UPOZORNĚNÍ – Seminář není vhodný pro začátečníky! Je nutné mít zkušenosti s Biodanzou (pravidelné lekce nebo účast na některém předchozím víkendovém workshopu). 

Seminář probíhá v angličtině a bude tlumočen do češtiny.

 

 

 

Místo konání
Buchov